• Akcja "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Drodzy uczniowie i rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu:

“WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.

Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

„IM WIĘCEJ SPRZĘTU UZBIERAMY, TYM WYŻSZY BON OTRZYMAMY!’’

TERMIN AKCJI:  9 – 10 luty w godzinach 8:00 -18:00 (przywożenie elektorśmieci)

MIEJSCE AKCJI: plac parkingowy przy szkole

Koordynatorem akcji w szkole jest: Pani Katarzyna Filipowicz

Obraz zawierający logo, symbol, Czcionka, Grafika

Opis wygenerowany automatyczniePARTNERZY AKCJI:

OPERATOR AKCJI:

GREEN OFFICE ECOLOGIC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-074, ul. Trębacka 4

KONTAKT TELEFONICZNY w godz. 8:00 - 16:00: +48 669-482-511 oraz 83 341 75 94 wew. 23;

E-MAIL: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

UWAGA! NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK.

• Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski

• Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu na projekt Sołectwa Budziwojów!!! Tegoroczna propozycja, to wycieczka krajoznawcza do Szwajcarii Saksońskiej dla rodzin z tego sołectwa.

29 stycznia ruszyło głosowanie i potrwa do 5 lutego!

To proste Nie trzeba wychodzić z domu.

Wystarczy oddać swój głos za pomocą platformy internetowej
            LINK DO GŁOSOWANIA

Gorąco zapraszamy do włączenia się w głosowanie!

• Szkolny Bal Karnawałowy!

• 31 stycznia 2024 r. w godz. 10.00 - 12.00 organizujemy Szkolny Bal Karnawałowy.Zapraszamy do nas młodsze rodzeństwo naszych uczniów, a także dzieci mieszkające po sąsiedzku Liczymy na wspaniałą wspólną zabawę!!!

• Boże Narodzenie 2023 r.

• Magiczny wieczór pełen śmiechu, wspólnego śpiewu i radosnych chwil! Po niesamowitych jasełkach w szkole, nasi uczniowie zorganizowali wyjątkowe wigilie. Dzięki wszystkim za udział w tej niezapomnianej chwili, pełnej ciepła i radości!

Dzielimy się z Wami kawałkiem tej magicznej atmosfery. To dla nas nie tylko święta, ale również czas, aby być razem, świętować przyjaźń i wspólne doświadczenia.

Niech te świąteczne wspomnienia zostaną z nami na zawsze!
            Na pełną fotorelację zapraszamy na naszą stronę na FACEBOOKU