• Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Dziś z radością świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2023/2024! Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i radości.

Klasa 8 przygotowała piękny występ, który na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Wam za te cudowne lata spędzone razem i życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji!

Nasze najmłodsze pociechy z przedszkola również miały okazję zaprezentować się na scenie. Ich występ był pełen uroku i sprawił, że wszyscy uśmiechaliśmy się od ucha do ucha.

Podczas uroczystości rozdaliśmy świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów, którzy wyróżnili się swoją ciężką pracą i zaangażowaniem przez cały rok. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Rodziców. Dziękujemy za Wasze wsparcie, cierpliwość i zaangażowanie. Wasza współpraca i pomoc były nieocenione, a sukcesy naszych uczniów to także Wasza zasługa!

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie gratulujemy również Dawidowi Rudnickiemu z kl.4, który otrzymał wyróżnienie w dolnośląskim konkursie "Kodeks Młodego Przyrodnika" organizowanym przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych.

Na pełną fotorelację zapraszamy na stronę szkoły na FACEBOOK

• Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

8.00 - Msza święta dla chętnych.

9.00 - Pożegnanie ósmoklasistów, uroczysty apel, wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród na sali w świetlicy wiejskiej. Po zakończeniu, przejście do budynku szkoły i rozdanie pozostałych świadectw.

Autobus w ten dzień odjeżdża spod szkoły w godzinach 11.00 i 13.00. Świetlica szkolna jest nieczynna.

• Rodzinny Piknik Szkolny!

• Rodzinny Piknik Szkolny - Podsumowanie!

W miniony piątek nasza szkoła zorganizowała wspaniały Rodzinny Piknik, który przyciągnął wielu uczniów, rodziców i sympatyków szkoły. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne świętowanie!

Konkurs Plastyczny "Witajcie w naszej bajce"

Podczas pikniku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Witajcie w naszej bajce". Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom za ich niesamowite prace!

Atrakcje i Zabawy

Wielką radość sprawiły dzieciom dmuchańce i animacje, które zorganizowała firma "Foremka". Dziękujemy za wspaniałą zabawę i mnóstwo śmiechu!

Słodkości i Pyszności

Rodzice naszych uczniów spisali się na medal, przygotowując przepyszne ciasta, które można było skosztować podczas pikniku. Nie zabrakło również ogniska i kiełbasek, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Specjalni Goście

Mieliśmy zaszczyt gościć członka Zarządu Rady Powiatu Legnickiego Krzysztofa Sowińskiego, wiceprzewodniczącego Rady Gminy Chojnów Bartosza Chwałka oraz wiceprzewodniczącą Rady Gminy Chojnów Renatę Ostropolską. Dziękujemy za wsparcie i obecność!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych szkolnych imprezach!

Na pełną fotorelację zaraszamy na stronę szkoły na FACEBOOK

• Święto Sportu Szkół Podstawowych z Gminy Chojnów

• 4 czerwca 2024 r. Święto Sportu Szkół Podstawowych z Gminy Chojnów

Z tej okazji reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Michałkiewicz, Anna Michałkiewicz, Zuzanna Kubiszyn, Amelia Graban, Anastazja Ulitina, Szymon Zamojski, Kacper Wilk, Adrian Wojtowicz, Tobiasz Butryn i Wiktor Baran, brała udział w zawodach sportowych odbywających się w Okmianach. Były skoki, rzuty, biegi i hula hop. Każdy mógł się sprawdzić w trzech konkurencjach. Wszyscy nasi reprezentanci spisali się na medal, a dwoje z nich, zajęło miejsca na podium

Ania - 3 miejsce w rzucie do celu, a Adrian - 2 miejsce w skoku w dal z miejsca i 2 miejsce w rzucie piłką lekarską!

Cała ekipo!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie SP Budziwojów!!! Miło było patrzeć, jak się świetnie bawicie i dopingujecie nawzajem , a Wasz okrzyk wykonaliście po mistrzowsku.

Na pełną fotorelację zapraszamy na stronę szkoły na  FACEBOOK

• Dzień Patrona Szkoły

• W dniu dzisiejszym w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona, którym od 2005 roku jest znany polski poeta i pisarz – Jan Brzechwa.

Podczas realizacji tego ważnego projektu czekała nas wszystkich spora „porcja” zabawy, ale też i nauki... Dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o naszym Patronie, przypomnieliśmy sobie kilka ważnych faktów z historii naszej pięknej szkoły, wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych, sprawdziliśmy się w konkursie układania puzzli z bohaterami znanych wierszy Jana Brzechwy, usłyszeliśmy niepowtarzalne interpretacje utworów poety w wykonaniu nauczycieli, zaprezentowaliśmy mini scenki teatralne, w których przenieśliśmy się do świata bajek i baśni... A wszystko wśród pięknych, kolorowych dekoracji, które wykonaliśmy wspólnie z naszymi uczniami. Ten dzień na długo zapadnie w naszej pamięci!

Na pełną fotorelację zapraszamy na stronę szkoły na FACEBOOK