• Wycieczka do ZOO we Wrocławiu

• Wczorajsza wycieczka do wrocławskiego zoo była niesamowita! Nasze dzieci miały okazję nie tylko zobaczyć mnóstwo wspaniałych zwierząt, ale również wziąć udział w ciekawych warsztatach, które poszerzyły ich wiedzę o faunie i florze. Do zoo dotarliśmy wygodnym autokarem, a po pełnym emocji dniu zatrzymaliśmy się na pyszny obiad. To był niezapomniany dzień pełen radości, nauki i przygód. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego fantastycznego wyjazdu!
            Na pełną fotorelację zapraszamy na stronę szkoły na FACEBOOK

• WAŻNY KOMUNIKAT!

• W dniach 14, 15, 16 maja 2024 r. odbędą się egzaminy ósmoklasisty. Nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno – wychowawcze, w związku z tym uczniowie klas 1-7 nie przychodzą do szkoły.

We wtorek – 14 maja 2024 r. o godz. 16.00, zaplanowane są również zebrania rodziców z wychowawcami klas.