• Ruszamy z pomocą!

• Ruszamy z pomocą!!!Wraz z innymi szkołami z naszej Gminy, organizujemy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla powodzian.Zbieramy:środki czystości, środki do sprzątania typu miotły, worki, ręczniki, ścierki, środki do dezynfekcji, żywność w słoikach oraz puszki z konserwami.Chcemy to przekazać do tych małych miejscowości gdzie pomoc i dotarcie może być utrudnione lub opóźnione.Prosimy o przynoszenie darów do sekretariatu szkoły.
            Dziękujemy!

• WAŻNE! - UBEZPIECZENIE NNW DLA UCZNIÓW

• Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni   Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym  2024/2025 zakup ubezpieczenia NNW możliwy jest za pośrednictwem  dedykowanego dla  naszej placówki linku:

Oferta ubezpieczenia została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

UWAGA: Dokonując zakupu przez dedykowany link (u góry) zostanie naliczony RABAT

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości  zachęcamy  do kontaktu z  Opiekunem naszej placówki

Tomasz Godek

tgodek@bezpieczny.pl

Tel.  791 800 907

• Posiłki dla uczniów w szkole

• Drodzy Rodzice!
            Prosimy o deklarację u wychowawców, którzy uczniowie będą korzystać z możliwości jedzenia obiadów w szkole.
            Koszt jednego posiłku to 6,50 zł.
            Jedzenie przygotowuje Bistro Pod Kasztanami.

• Witaj Szkoło!

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Z wielką radością witamy Was po wakacyjnej przerwie!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024/2025 pełni energii, zapału i gotowi na nowe wyzwania! Czekają na nas nie tylko lekcje, ale także wspólne projekty, wydarzenia i niezapomniane chwile. Wierzymy, że ten rok przyniesie wiele sukcesów, inspiracji i satysfakcji z nauki.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia i radości z odkrywania świata wiedzy!

Do zobaczenia w szkolnych murach!