• 4 miejsce w województwie w konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej

• 4 miejsce w województwie!

Wczoraj odbyły się finały województwa dolnośląskiego w konkursie WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ, Poznaj Polskę Na Sportowo.

Nasz uczeń - Dawid Rudnicki z kl. 4, zajął w nich bardzo wysokie 4 miejsce!!!

Tym razem również zabrakło niewiele... Ale dla nas Dawid i tak jest MISTRZEM Gratulujemy mu wspaniałego wyniku!!!

• Pasowanie na Ucznia i Przedszkolaka

• Dnia 25 października 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Budziwojowie, uczennice klasy pierwszej zostały oficjalnie przyjęte do grona społeczności uczniowskiej, a dzieci z oddziału przedszkolnego stały się pełnoprawnymi przedszkolakami.

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała podniosły charakter. Na Ślubowanie przybyli: Pan Andrzej Pyrz - Wójt Gminy Chojnów, Pani Lilia Walasek - Dyrektor GOPS w Chojnowie, Rodzice uczniów, nauczyciele, a także koledzy i koleżanki z klas starszych. Dzieci ubrane w stroje galowe, niecierpliwie oczekiwały na najważniejszy moment uroczystości. Najpierw jednak musiały zaprezentować program artystyczny. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły - Pani Cecylia Turek, dokonała symbolicznego pasowania na ucznia i przedszkolaka. Tradycyjnie najmilszą chwilą dla uczniów było wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków.
            Na pełną fotorelację, zapraszamy na stornę szkoły na FACEBOOKU

• "Poznaj Polskę na Sportowo - edycja 2023"

• Mamy to!!!

Dawid Rudnicki, uczeń klasy 4 SP Budziwojów, zakwalifikował się do wojewódzkiego finału konkursu wiedzy o piłce nożnej

W kategorii wiekowej rocznik 2013-2015, zajmuje pierwszą pozycję na liście zakwalifikowanych, co oznacza, że wśród wszystkich uczestników eliminacji szkolnych w województwie dolnośląskim, osiągnął najlepszy wynik i zajął I miejsce!!! W czwartek finał we Wrocławiu. Gratulujemy Dawidowi niesamowitego wyniku i trzymamy kciuki w kolejnym etapie tego konkursu.