• Wczorajszy dzień w naszej szkole był niezwykły.

Już od rana na szkolnych korytarzach pojawiały się postacie z bajek, filmów i nie tylko…

O godz. 11.00 wszyscy zgromadziliśmy się na sali sportowej, aby rozpocząć coroczny Bal Karnawałowy. Wesołą zabawę w meksykańskich rytmach poprowadziła pani Ewelina z Fabryki Urodzin ze Złotoryi. Muzyka porwała naszych uczniów do tańca, a w niesamowite gry i zabawy zaangażowali się wszyscy.

Podczas Zabawy Karnawałowej odbyła się również sesja zdjęciowa w fotobudce. Bawiliśmy się świetnie!!!

Na pełną fotorelację zapraszamy na Facebook naszej szkoły.

• Dzień Babci i Dziadka

• Dnia 27 stycznia spotkaliśmy się w Sali wiejskiej w Budziwojowie, aby uczcić święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli przygotowali przepiękne Jasełka oraz krótkie występy artystyczne. Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim

Chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości: wszystkim Uczniom klas 1-8 oraz Przedszkolakom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, a także Piekarni Kupczyk.

Pełna fotorelacja znajduje się na FB naszej szkoły FACEBOOK