• Dzień Przedszkolaka

• 27 września w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Przedszkolaka.
            Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z tej uroczystości.

• Drukujemy na drukarce 3D

• Dziś w ramach zajęć uczniowie z klasy I po raz pierwszy drukowali na drukarce 3D, zakupionej w ramach programu Laboratorium Przyszłości.

• Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2022/2023

Szkoła w porozumieniu z Radą Rodziców proponuje ubezpieczenie w roku szkolnym 2022/2023 w poniższych wariantach:

Szkoła - 65,70 zł
            Oddział przedszkolny - 66,60 zł

Szczegóły poszczególnych pakietów znajdują się na poniższych grafikach.
            Jeśli wybrane warianty nie spełniają Państwa oczekiwań, mogą Państwo ubezpieczyć dziecko we własnym zakresie.
            W przypadku wyboru ubezpieczenia w szkole, wpłaty można dokonać w  sekretariacie szkoły w godzinach 8:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku (prosimy o w miarę możliwości wyliczoną kwotę) do dnia 30 września 2022 r.

• Gala Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

• W czwartek, 22 września 2022 r. w Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach odbędzie się już po raz piąty Gala Stypendiów Wójta Gminy Chojnów.
            Podczas uroczystości, które rozpoczną się o godz. 16:00 zostaną wręczone stypendia uczniom, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce.
            Na wsparcie Wójta Gminy Chojnów mogą liczyć także żacy, którzy wykazują zdolności w zakresie matematyki, fizyki, informatyki, a także w dziedzinach humanistycznych oraz artystycznych.
            Program stypendialny adresowany jest do wszystkich osób zamieszkujących Gminę Chojnów, które uczęszczają do szkół podstawowych lub ponadpodstawowych. Stypendium jest przyznawane na wniosek dyrektora szkoły, rodziców bądź samego ucznia, o ile ten ukończył już 18 lat.

"Poprzez Lokalny Program Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych pragniemy docenić pracę i wysokie osiągnięcia uczniów i jednocześnie wesprzeć działania na rzecz wzrostu aspiracji edukacyjnych i aktywności uczniów"- wyjaśnia Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.

• Godziny dostępności

Na poniższych zdjęciach znajdują się informacje o godzinach dostępności nauczycieli  naszej szkoły.

• Akcja Talenciaki

Rodzice, uczniowie, sympatycy szkoły.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję na rzecz rozwoju talentów naszych uczniów.

W ramach kampanii społecznej „Szkoły Pełne Talentów” od 5 września do 13 listopada 2022 r. robiąc zakupy w Lidlu za co najmniej 50 zł (w tym chociaż jeden owoc lub warzywo) można otrzymać TALENCIAKI, czyli kupony z kodem, które można przekazać naszej szkole. Uzbierane za nie punkty szkoła wymienia na konkretne wyposażenie, istotne dla rozwoju talentów naszych uczniów. Dodatkowo każdy TALENCIAK bierze udział w losowaniu "Wielkiej Szkolnej Loterii" organizowanej przez "Szkoły pełne talentów".

TALENCIAKI przynosimy do szkoły i wrzucamy do specjalnie oznakowanego pudełka znajdującego się w sali przejściowej. Można też zeskanować aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie albo wejść na stronę internetową: szkoły.lidl.pl, odszukać naszą szkołę i przepisać kod alfanumeryczny.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdego przekazanego naszej szkole TALENCIAKA.

• Ważne informacje!

Poniżej znajdują się informacje o godzinach przyjmowania Dyrektora szkoły, pedagoga/socjoterapeuty, logopedy, biblioteki szkolnej oraz świetlicy szkolnej i terapeutycznej.

Godziny pracy pedagoga/ socjoterapeuty SP Budziwojów:

Poniedziałek: 10:15 – 15:00

Wtorek: 10:15 – 15:00

Środa: 7:45 – 9:45; 12:15 - 15:00

Czwartek: 10:15 – 15:00

Piątek: 7:45 – 10:45

Godziny pracy logopedy SP Budziwojów:

Wtorek:

9:30 – 10:30

11:25 – 12:25

12:30 – 13:30

Środa: