• Życzenia Bożonarodzeniowe

• Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły życzą wszelkiej pomyślności w tym świątecznym czasie.
            Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.
            Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

• Warsztaty Bożonarodzeniowe

• Szanowni Państwo.
            Jak każdego roku, we wtorek 13 grudnia, w godzinach 16.00-18.00 organizujemy Warsztaty Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału wraz z dziećmi, ciociami, wujkami, babciami, dziadkami oraz wszystkimi chętnymi, którzy chcą włączyć się w wytwarzanie dekoracji i ozdób bożonarodzeniowych.
            Wytwory Państwa pracy zostaną wystawione na kiermasz świąteczny w naszej szkole, a dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców naszej szkoły.
            Prosimy o przynoszenie zielonych gałązek, kolorowych wstążek, szyszek, suszonych pomarańczy, jabłek oraz innych rzeczy,z których można zrobić stroik, bombki etc.
            Bardzo prosimy o przyniesie ryżu, skarpet i sznurka - z nich zrobimy zimowe bałwanki.
            Chętnie przyjmiemy Państwa pomysły na świąteczne ozdoby.
            Serdecznie zapraszamy!

• Mikołajki :)

• Wczoraj odwiedził naszą szkołę Mikołaj.

Wszyscy byli bardzo grzeczni i dostali paczki.

Składamy serdeczne podziękowania klubowi Quad - Cross Chojnów za wsparcie i mikołajkową wizytę, Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację wizyty mikołajów oraz pani Patrycji Rogowskiej z rady rodziców za wykonanie fotorelacji przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach @LabolatoriumPrzyszłości.
            Cała fotorelacja znajduje się na stronie szkoły na   Facebook

• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

• 5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

W naszej szkole od ponad roku działają uczniowie, którzy swoim bezinteresownym zaangażowaniem i pracą, pomagają i wspierają dzieci i osoby potrzebujące.

W dzisiejszym dniu serdecznie im dziękujemy!

Nasi Wolontariusze to:

Lider zespołu: Piotr Szulc

Członkowie: Ania Hołubecka, Ania Michałkiewicz oraz Jakub Kozłowski.

Postanowiliśmy, również wyróżnić uczennicę z Samorządu Uczniowskiego Oliwię Chudzik, za swoje zaangażowanie i niesienie pomocy innym.

Opiekun Koła Wolontariuszy: Małgorzata Romaniak.